Prezentacja
| Akcesorium | Kabel |
| Chowany kabel | Nie |
| łączność | USB-C - Lightning / microUSB / USB-C |
| kolor produktu | Niebieski |
| Funkcjonalność | Ładowanie |
| Długość kabla | 1.5m |
| Moc | 100W |
Pakiet sprzedaży
| Opakowanie | Blister |
Masz już konto?
Zaloguj się, aby szybciej realizować zakupy.
0,00 PLN
W magazynie
Nie można załadować gotowości do odbioru
Otrzymaj zamówienie na czas dzięki naszym wydajnym i niezawodnym usługom dostawy.
Od pytań o produkty po wsparcie posprzedażowe, nasz zespół specjalistów jest tutaj, aby Ci pomóc.
Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego zakupu, skontaktuj się z naszą obsługą klienta. Zobacz więcej







| Akcesorium | Kabel |
| Chowany kabel | Nie |
| łączność | USB-C - Lightning / microUSB / USB-C |
| kolor produktu | Niebieski |
| Funkcjonalność | Ładowanie |
| Długość kabla | 1.5m |
| Moc | 100W |
| Opakowanie | Blister |



As z rękawa
Chcesz móc szybko zasilić jeden, dwa lub trzy urządzenia jednocześnie? Dzięki temu kablowi będziesz cieszyć się doskonałym doświadczeniem.
100% baterii w mgnieniu oka
Jeszcze nie znalazłeś kabla, który by cię w pełni zadowolił? Wybierz ten i zobaczysz, jak szybko rosną procenty naładowania baterii!
Specyfikacje:
Materiały: nylon, stop aluminium;
Wtyczki: 2x Type-C, Lightning, Micro-USB;
Moc Type-C: 100W;
Moc Lightning: 20W;
Moc Micro-USB: 18W;
Prędkość transferu danych: 480mbps;
Wyjście prądowe Type-C: 6A;
Wyjście prądowe Lightning: 2.4A;
Wyjście prądowe Micro-USB: 2A;
Długość kabla: 1.5m.

Produkty alternatywne
Może Ci się również spodobać
Często kupowane razem
Zaproponuj ulepszenie do
Popularne w tej samej kategorii