Prezentacja
| Akcesorium | Kabel |
| Chowany kabel | Nie |
| łączność | USB-C - USB-C |
| kolor produktu | Biały |
| Funkcjonalność | Dane i Ładowanie |
| Długość kabla | 1m |
| Moc | 60W |
Pakiet sprzedaży
| Opakowanie | Blister |
Masz już konto?
Zaloguj się, aby szybciej realizować zakupy.
0,00 PLN
Zapas wyczerpany
Nie można załadować gotowości do odbioru
Otrzymaj zamówienie na czas dzięki naszym wydajnym i niezawodnym usługom dostawy.
Od pytań o produkty po wsparcie posprzedażowe, nasz zespół specjalistów jest tutaj, aby Ci pomóc.
Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego zakupu, skontaktuj się z naszą obsługą klienta. Zobacz więcej





| Akcesorium | Kabel |
| Chowany kabel | Nie |
| łączność | USB-C - USB-C |
| kolor produktu | Biały |
| Funkcjonalność | Dane i Ładowanie |
| Długość kabla | 1m |
| Moc | 60W |
| Opakowanie | Blister |



Specjalnie dla Ciebie
Zasługujesz na pełne zadowolenie. Ten kabel charakteryzuje się jakością premium i najwyższą wydajnością, aby zapewnić Ci niezwykłe doświadczenie.
Prawdziwa przyjemność
Chcesz pełne ładowanie w rekordowym czasie? Wybierz ten kabel, a zauważysz, jak szybko rośnie poziom baterii!
Specyfikacje:
Materiały: nylon, poliwęglan;
Złącza: 2 x Type-C;
Moc: 60W;
Długość kabla: 1m.

Produkty alternatywne
Może Ci się również spodobać
Często kupowane razem
Zaproponuj ulepszenie do
Popularne w tej samej kategorii