Prezentacja
| Akcesorium | Kabel |
| Chowany kabel | Nie |
| łączność | USB-C - USB-C |
| kolor produktu | Czarny |
| Funkcjonalność | Dane i Ładowanie |
| Długość kabla | 2m |
| Moc | 100W |
Pakiet sprzedaży
| Opakowanie | Blister |
Masz już konto?
Zaloguj się, aby szybciej realizować zakupy.
0,00 PLN
Zapas wyczerpany
Nie można załadować gotowości do odbioru
Otrzymaj zamówienie na czas dzięki naszym wydajnym i niezawodnym usługom dostawy.
Od pytań o produkty po wsparcie posprzedażowe, nasz zespół specjalistów jest tutaj, aby Ci pomóc.
Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego zakupu, skontaktuj się z naszą obsługą klienta. Zobacz więcej







| Akcesorium | Kabel |
| Chowany kabel | Nie |
| łączność | USB-C - USB-C |
| kolor produktu | Czarny |
| Funkcjonalność | Dane i Ładowanie |
| Długość kabla | 2m |
| Moc | 100W |
| Opakowanie | Blister |



Szybkie ładowanie
Dlaczego marnować czas na czekanie, aż Twoje urządzenie się naładuje. Wybierz kabel Fast Charging, a Twój telefon będzie miał 100% baterii.
Materiały premium
Pleciony nylon i stop cynku to dwa trwałe materiały, które zapewniają długotrwałą wytrzymałość kabla Type-C. Zapomnij o kruchych kablach!
Specyfikacje:
Materiały: nylon, cynk;
Mufe: 2 x Type-C;
Moc: 100W;
Długość kabla: 2m.

Produkty alternatywne
Może Ci się również spodobać
Często kupowane razem
Zaproponuj ulepszenie do
Popularne w tej samej kategorii