Prezentacja
| Akcesorium | Kabel |
| Translation missing: pl.prezentare.cablu_retractabil | Tak |
| łączność | USB-C - USB-C |
| kolor produktu | Czarny |
| Funkcjonalność | Dane i Ładowanie |
| Długość kabla | 0.95m |
| Moc | 60W |
Pakiet sprzedaży
| Opakowanie | Blister |
| Stan produktu | Nowy |
Masz już konto?
Zaloguj się, aby szybciej realizować zakupy.
| Akcesorium | Kabel |
| Translation missing: pl.prezentare.cablu_retractabil | Tak |
| łączność | USB-C - USB-C |
| kolor produktu | Czarny |
| Funkcjonalność | Dane i Ładowanie |
| Długość kabla | 0.95m |
| Moc | 60W |
| Opakowanie | Blister |
| Stan produktu | Nowy |



Akcesorium wielofunkcyjne
Zestaw zawiera 3 porty: USB, Micro-USB i Lightning, dzięki czemu możesz ładować lub przesyłać dane między urządzeniami bez wysiłku!
Skladany stojak na telefon
Zestaw podróżny zamienia się w praktyczny stojak na telefon, idealny do oglądania multimediów w trakcie podróży.
Specyfikacje:
Materiały: poliwęglan, ABS, stop aluminium;
Moc ładowania USB-C - USB-C: 60W;
Moc ładowania USB-C - Lightning: 27W;
Wyjście prądu USB - USB-C: 3A;
Wyjście prądu USB - Lightning: 2.4A;
Wyjście prądu USB-C/USB - Micro-USB: 2A;
Prędkość transferu: 480Mbp/s;
Długość kabla: 0.95m;
Wymiary: 70 x 70 x 23mm;
Waga: 70g.
