Prezentacja
| Akcesorium | Kabel |
| Chowany kabel | Nie |
| łączność | USB-C - Lightning |
| kolor produktu | Czarny |
| Funkcjonalność | Dane i Ładowanie |
| Długość kabla | 1m |
| Moc | 30W |
Pakiet sprzedaży
| Opakowanie | Blister |
| Stan produktu | Nowy |
Masz już konto?
Zaloguj się, aby szybciej realizować zakupy.
| Akcesorium | Kabel |
| Chowany kabel | Nie |
| łączność | USB-C - Lightning |
| kolor produktu | Czarny |
| Funkcjonalność | Dane i Ładowanie |
| Długość kabla | 1m |
| Moc | 30W |
| Opakowanie | Blister |
| Stan produktu | Nowy |



Przemyślany design
Kątowe złącze 90° ułatwia efektywne zarządzanie kablem typu C, znacznie zmniejszając nacisk na złącza. Dzięki temu korzystasz z płynnego użytkowania, bez przerw czy usterek oraz dłuższej żywotności.
Wyjątkowe doświadczenie
Niezależnie od tego, czy używasz go do szybkiego ładowania telefonu, czy do przesyłania ważnych danych, ten kabel Lightning od Lito zapewnia optymalne warunki dla każdego zadania. Zarówno długość, jak i wysokiej jakości materiały zwiększają komfort i bezpieczeństwo interakcji z Tobą.
Specyfikacje:
Materiały: pleciony nylon, stop cynku;
Złącza: Type-C, Lightning;
Moc: 30W;
Długość kabla: 1m.
