Prezentacja
| Akcesorium | Kabel |
| Chowany kabel | Nie |
| łączność | USB-C - USB-C |
| kolor produktu | Czarny |
| Funkcjonalność | Dane i Ładowanie |
| Gama produktu | US334 Angled |
| Długość kabla | 1m |
| Moc | 100W |
Pakiet sprzedaży
| Opakowanie | Blister |
| Zawartość | Kabel |
| Stan produktu | Nowy |
Masz już konto?
Zaloguj się, aby szybciej realizować zakupy.
| Akcesorium | Kabel |
| Chowany kabel | Nie |
| łączność | USB-C - USB-C |
| kolor produktu | Czarny |
| Funkcjonalność | Dane i Ładowanie |
| Gama produktu | US334 Angled |
| Długość kabla | 1m |
| Moc | 100W |
| Opakowanie | Blister |
| Zawartość | Kabel |
| Stan produktu | Nowy |



Ładuj swoje urządzenia szybko!
Zamów teraz kabel Fast Charging i natychmiast naładuj swój telefon. Każda minuta się liczy! Wybierz kabel z szybkim ładowaniem.
Graj cały dzień!
Zainstaluj swoją ulubioną grę na smartfonie i wygrywaj każdą rundę. Możesz bez problemu naładować telefon za pomocą kabla Type-C. Kątowa wtyczka kabla w kształcie litery L nie będzie przeszkadzać.
Specyfikacje:
Materiały: nylon, aluminium;
Wtyczki: 2x Type-C;
Moc: 100W;
Prąd wyjściowy: 5A;
Prędkość transferu danych: 480Mbps;
Długość kabla: 1m.
