Presentation
| Translation missing: en.prezentare.cablu_retractabil | No |
| Cable connector | USB-C |
| Product range | AC-18E |
| Output | USB-C (5V / 0.55A |
| Fast charging | No |
| Cable length | 1m |
| Power load | 2.75W |
| Charging technology | Standard Charge |
| Charger type | Wired Network Charger |
Sale package
| Pack | Bulk |
| Content | Network Charger |
| Product status | New |

